Wybierając się na diagnostykę NLS byliśmy z mężem nieco sceptyczni, ale kiedy człowiek staje w obliczu raka, ściślej białaczki jak było w przypadku mojego męża, próbuje różnych rzeczy, również tych których nie brał wcześniej pod uwagę.
Już po pierwszych zdaniach wypowiadanych przez Panią Magdę, która tłumaczyła nam, co wykazuje badanie, mój sceptycyzm sukcesywnie zanikał.
Maszyna wykonująca badanie jest niezwykle precyzyjna.
System diagnostyki NLS jest moim zdaniem fenomenalny i uważam, że powinien być stosowany przez każdego, bez względu na wiek, przynajmniej raz w roku. Oszczędza pacjentom czas i pieniądze. W przypadku dzieci ogromnym atutem jest to, że badanie jest nieinwazyjne.
Szczególnie polecam gabinet Pani Magdy Jacyszyn, która przekonała mnie do siebie swoją wiedzą, pasją i zaangażowaniem.
Po wizycie otrzymaliśmy szczegółowy plan odbudowy organizmu, zwłaszcza w przypadku mojego męża, którego organizm był mocno osłabiony po dwóch chemoterapiach.
Gorąco polecam!

Iga Chodorowska-Fuchs

Z diagnostyka NSL prowadzona przez panią Magdalenę Jacyszyn zetknęłam sie jakieś trzy lata temu. Od tej pory cała moja rodzina oraz wielu znajomych regularnie przeprowadza badania.z cała odpowiedzialnością moge polecić ta diagnostykę , która jest przeprowadzana przez panią Magdę w sposób bardzo profesjonalny. Jestem pod wrażeniem dużej wiedzy na temat przeciwdziałania jak i zapobiegania wielu chorobom oraz porada jakich udziela pani Magda.

Małgorzata L.

Pani Magda jest prawdziwą profesjonalistką w swoim fachu. Posiada ogromną wiedzę, potrafi również odpowiednio doradzić. Kieruje pacjenta na odpowiednią ścieżkę leczenia. Badanie jest bardzo dokładne i szczegółowe. Aby uzyskać ten sam wynik, który po kilkudziesięciu minutach otrzymałam od Pani Magdy musiałam wykonać szereg bardzo specjalistycznych badań z zakresu klasycznej medycyny. Polecam każdemu potrzebującemu, któremu współczesna nowoczesna medycyna nie jest w stanie pomóc.

Kasia H.

O DIADNOSTYCE METODĄ  NLS usłyszałam przypadkiem, podeszłam sceptycznie do tych badań. Ponownie o tej metodzie  usłyszałam na wykładzie o naturalnych suplementach diety z FINLANDI.

Pani, która obok mnie siedziała na  wykładzie, opowiedziała mi dokładnie na czym polega to badanie,  sama zdiagnozowała całą swoją rodzinę i bardzo mi polecała  diagnozę  metodą NLS. Ale ja jeszcze nie byłam zdecydowana .Kiedy zaczęłam mieć  jakieś dolegliwości ,a z wyników  badań nic nie wynikało,  podjęłam decyzję o diagnostyce metodą NLS .

Badanie przeprowadziła Pani MAGDALENA JACYSZYN. Okazało się że mam w przewodach trzustki przywrę,  jest to pasożyt, który doprowadza do zapalenia trzustki ,podnoszenia poziom cukru we krwi,  wreszcie może doprowadzić do nowotworu trzustki . Oczywiście inne schorzenia o których wiedziałam,  potwierdziły się . Dowiedziałam się o alergenach na które jestem uczulona,  o produktach których nie powinnam spożywać .Zastosowałam się do wskazówek Pani Magdaleny ,która jest osobą bardzo kompetentną z dużą wiedzą, miłą i bardzo życzliwą.  Namówiłam swoich bliskich, którzy skorzystali z tej diagnostyki,  bardzo serdecznie wszystkim polecam i dziękuję.

Janina K.

Z badania na poziomie komórki u pani Magdy Jacyszyn korzystamy całą rodziną od ponad 2,5 roku – regularnie co pół roku. NLS wykrywa nie tylko nowotwory na poziomie komórki, pasożyty (tak trudne do zdiagnozowania w laboratorium ze względu na cykle rozwojowe), bakterie, wirusy, alergie pokarmowe i wziewne, uczulenia na leki ale pokazuje również stan pracy poszczególnych narządów i ich schorzenia. Wszyscy mieliśmy jakieś pasożyty. Zmagaliśmy się z różnymi dolegliwościami, a ani jednemu lekarzowi nie przyszło do głowy, że to mogą być robaki. Po zastosowaniu zaleconej kuracji od pani Jacyszyn wiele problemów ( tj. częste infekcje, bóle brzucha, niestrawności, nadpobudliwość) ustąpiło i poczuliśmy się dużo lepiej. Poznaliśmy naturalne suplementy diety produkowane przez firmę farmaceutyczną z Finlandii i wiemy jak zadbać o jelita, o stawy, o dobrą kondycję mózgu oraz jak radzić sobie z przeziębieniami bez antybiotyków. Mąż miał zaplanowany nawet w szpitalu zabieg usuwania migdałów. Dzięki zaleconemu pędzlowaniu migdałów CANDIMISEM nie musiał poddać się operacji.

Pani mgr Magda Jacyszyn jako diagnosta ujęła nas rzeczowym podejściem do tematu, umiejętnością kojarzenia faktów, fachową poradą. Jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości i pytania odnośnie zdrowia i  zaleconej kuracji to może zawsze poradzić się również telefonicznie. Diagnostykę u pani Jacyszyn polecam wszystkim- dzieciom jak i dorosłym jako naprawdę dobrą profilaktykę zdrowia na miarę 21 wieku.

Katarzyna Maczka
Moja opinia na temat diagnostyki NLS może być tylko jedna. Jak na razie nie spotkałam się z żadnym badaniem, które w tak kompleksowy sposób opisałoby mój stan zdrowia, niedobory czy też alergie np pokarmowe. Przed badaniem NLS robiłam kompleksowe badanie krwi, poziom hormonów tarczycy oraz próby wątrobowe. Zapłaciłam dość pokaźną sumkę ale oczywiście wszystko wskazywało na mój “rewelacyjny” stan zdrowia. Niestety ja wcale rewelacyjnie się nie czułam. Byłam ciągle zmęczona. Zasypiałam na siedząco przed komputerem, a poranne wstawanie do pracy było męką. Od razu w pierwszych sekundach badania stwierdzono co mi jest 🙂 brak witaminy D!! Ile musiałabym się nagłowić i oddać krwi, żeby wpaść na pomysł takiego badania. Nie mówiąc już o cenie jaką musiałabym zapłacić…Jestem pewna i przekonana, że każdy kto zdecyduje się na to badanie będzie zadowolony. Oczywiście jeśli nie jest hipochondrykiem;) Polecam i namawiam z pełną odpowiedzialnością.
Pani Magda, która przeprowadza badanie jest wspaniałą bardzo otwartą i życzliwą osobą. Ma się uczucie jej pełnej szczerości i przekonania do tego, co robi i o czym mówi. Bardzo miło spędziłam czas badania podczas, którego Pani Magda przekonała mnie do picia większej ilości wody:) co było dla mnie zawsze bardzo ciężkie do przejścia. Po prostu wiem, że to co mówi wynika z jej doświadczenia jak i również z tego, że jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu:)
Asia C.

Od czasu analizy NLS po miesiącu kuracji naturalnymi preparatami zauważyłam znaczną poprawę odporności mojego organizmu. Diagnostyka wykazała również nietolerancje laktozy i glutenu i dolegliwości z tym związane przy stosowaniu odpowiedniej diety ustąpiły. Polecam.

Wiesława K.

Polecam jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani Magdy. Bardzo długo nie mogłam się uporać z wieloma dolegliwościami.W miedzy czasie wydalam mnóstwo pieniędzy, az w końcu mój problem został rozwiązany dzięki diagnostyce NLS. Gorąco zachęcam do skorzystania z tej metody.

Monika

Polecam każdej osobie, która próbowała wszystkiego, i bez skutku, aby uporać się z różnymi dolegliwościami. Pani Magda bardzo rzeczowa i przemiła osoba z ogromną wiedzą. Najlepsza inwestycja, naprawdę warto!

Paulina

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Diagnoza zgadza się w 100% z rzeczywistością. Polecam badanie u Pani Magdy – pełen profesjonalizm! Można dowiedzieć się naprawdę dużo o swoich dolegliwościach, z czego się biorą i jak się ich pozbyć.

Maciek

Dziękuję za możliwość wykonania badania na poziomie komórkowym, z którego uzyskałam wiele informacji na temat stanu zdrowia mojej rodziny , a także moich dzieci. Jeden z synów miał silne bóle brzucha ,które notorycznie się powtarzały. Dzięki temu badaniu dowiedziałam się między innymi o nietolerancjach pokarmowych, które były przyczyną stanu mojego dziecka. Zmieniłam nasze nawyki żywieniowe i bóle ustąpiły.
Uważam,że żadna metoda w tak szybki i skuteczny sposób nie postawi tak trafnej diagnozy.
Dodam jeszcze ,że pani Magda, która wykonuje to badanie jest bardzo sympatyczna, posiada ogromną wiedzę i zawsze mogę na nią liczyć. Jeszcze w tym roku chcę kontrolnie zrobić badanie moim dzieciom, sobie i mężowi.

Monika
W pełni polecam Diagnostykę NLS wykonaną przez panią Magdalenę Jacyszyn. Podczas konsultacji otrzymałam pełną i zrozumiałą odpowiedź na nurtujące mnie pytania i uciążliwe dolegliwości. Po zastosowaniu specyfików wskazanych przez Panią Magdalenę, po kilkunastu dniach odczułam znaczną poprawę samopoczucia. I co najważniejsze – spadek wagi, bez większych wyrzeczeń. Na pewno w niedługim czasie ponownie skorzystam z Diagnostyki NLS.
Katarzyna Pokora

Uważam ze diagnostyka nls wykonywana przez pania Magde jest profesjonalne i bardzo dokladna. Polecam dla dzieci i dorosłych

Edyta

Twoja opinia jest dla nas ważna

Każdego dnia rozwijamy się. Naszym celem jest niesienie pomocy przy zachowaniu najwyższych standardów.

Podziel się z nami swoją opinią,

Dziękujemy!

Telefon:
502300084

Email:
nlsanaliza@go2.pl

Media społecznościowe:

Podziel się opinią

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości