Wybierając się na diagnostykę NLS byliśmy z mężem nieco sceptyczni, ale kiedy człowiek staje w obliczu raka, ściślej białaczki jak było w przypadku mojego męża, próbuje różnych rzeczy, również tych których nie brał wcześniej pod uwagę. Już po pierwszych zdaniach wypowiadanych przez Panią Magdę, która tłumaczyła nam, co wykazuje badanie, mój sceptycyzm sukcesywnie zanikał. Maszyna wykonująca badanie jest niezwykle precyzyjna. System diagnostyki NLS jest moim zdaniem fenomenalny i uważam, że powinien być stosowany przez każdego, bez względu na wiek, przynajmniej raz w roku. Oszczędza pacjentom czas i pieniądze. W przypadku dzieci ogromnym atutem jest to, że badanie jest nieinwazyjne. Szczególnie polecam gabinet Pani Magdy Jacyszyn, która przekonała mnie do siebie swoją wiedzą, pasją i zaangażowaniem. Po wizycie otrzymaliśmy szczegółowy plan odbudowy organizmu, zwłaszcza w przypadku mojego męża, którego organizm był mocno osłabiony po dwóch chemoterapiach.
Gorąco polecam!

Iga Chodorowska-Fuchschoroba nowotworowa

Z diagnostyka NSL prowadzona przez panią Magdalenę Jacyszyn zetknęłam się jakieś trzy lata temu. Od tej pory cała moja rodzina oraz wielu znajomych regularnie przeprowadza badania. Z cała odpowiedzialnością mogę polecić ta diagnostykę , która jest przeprowadzana przez panią Magdę w sposób bardzo profesjonalny. Jestem pod wrażeniem dużej wiedzy na temat przeciwdziałania jak i zapobiegania wielu chorobom oraz porada jakich udziela pani Magda.

Małgorzata L.sprawdzalność diagnozy

Pani Magda jest prawdziwą profesjonalistką w swoim fachu. Posiada ogromną wiedzę, potrafi również odpowiednio doradzić. Kieruje pacjenta na
odpowiednią ścieżkę leczenia. Badanie jest bardzo dokładne i szczegółowe. Aby uzyskać ten sam wynik, który po kilkudziesięciu minutach otrzymałam od Pani Magdy musiałam wykonać szereg bardzo specjalistycznych badań z zakresu klasycznej medycyny. Polecam każdemu potrzebującemu, któremu współczesna nowoczesna medycyna nie jest w stanie pomóc.

Kasia H.choroba wewnętrzna

O diagnostyce metodą NLS usłyszałam przypadkiem, podeszłam sceptycznie do tych badań. Ponownie o tej metodzie usłyszałam na wykładzie o naturalnych suplementach diety z FINLANDI. Pani, która obok mnie siedziała na wykładzie, opowiedziała mi dokładnie na czym polega to badanie, sama zdiagnozowała całą swoją rodzinę i bardzo mi polecała diagnozę metodą NLS. Ale ja jeszcze nie byłam zdecydowana .Kiedy zaczęłam mieć jakieś dolegliwości ,a z wyników badań nic nie wynikało, podjęłam decyzję o diagnostyce metodą NLS .
Badanie przeprowadziła Pani MAGDALENA JACYSZYN. Okazało się że mam w przewodach trzustki przywrę, jest to pasożyt, który doprowadza do zapalenia trzustki ,podnoszenia poziom cukru we krwi, wreszcie może doprowadzić do nowotworu trzustki . Oczywiście inne schorzenia o których wiedziałam, potwierdziły się . Dowiedziałam się o alergenach na które jestem uczulona, o produktach których nie powinnam spożywać .Zastosowałam się do wskazówek Pani Magdaleny ,która jest osobą bardzo kompetentną z dużą wiedzą, miłą i bardzo życzliwą. Namówiłam swoich bliskich, którzy skorzystali z tej diagnostyki, bardzo serdecznie wszystkim polecam i dziękuję.

Janina K.przywra trzustki

Z badania na poziomie komórki u pani Magdy Jacyszyn korzystamy całą rodziną od ponad 2,5 roku – regularnie co pół roku. NLS wykrywa nie tylko nowotwory na poziomie komórki, pasożyty (tak trudne do zdiagnozowania w laboratorium ze względu na cykle rozwojowe), bakterie, wirusy, alergie pokarmowe i wziewne, uczulenia na leki ale pokazuje również stan pracy poszczególnych narządów i ich schorzenia. Wszyscy mieliśmy jakieś pasożyty. Zmagaliśmy się z różnymi dolegliwościami, a ani jednemu lekarzowi nie przyszło do głowy, że to mogą być robaki. Po zastosowaniu zaleconej kuracji od pani Jacyszyn wiele problemów ( tj. częste infekcje, bóle brzucha, niestrawności, nadpobudliwość) ustąpiło i poczuliśmy się dużo lepiej. Poznaliśmy naturalne suplementy diety produkowane przez firmę farmaceutyczną z Finlandii i wiemy jak zadbać o jelita, o stawy, o dobrą kondycję mózgu oraz jak radzić sobie z przeziębieniami bez antybiotyków. Mąż miał zaplanowany nawet w szpitalu zabieg usuwania migdałów. Dzięki zaleconemu pędzlowaniu migdałów CANDIMISEM nie musiał poddać się operacji. Pani mgr Magda Jacyszyn jako diagnosta ujęła nas rzeczowym podejściem do tematu, umiejętnością kojarzenia faktów, fachową poradą. Jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości i pytania odnośnie zdrowia i zaleconej kuracji to może zawsze poradzić się również telefonicznie. Diagnostykę u pani Jacyszyn polecam
wszystkim- dzieciom jak i dorosłym jako naprawdę dobrą profilaktykę zdrowia na miarę 21 wieku.

Katarzyna Maczkacandimis